Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Ryže

Songhua River

Balenie Ryže Songhua River Rice, je ryžový produkt vyššej kategórie v rámci ZDROJOVEJ Food Group. Ako blížiaci sa tradičný čínsky festival - blíži sa jarný festival, navrhujú prostredníctvom nádherne zabaleného ryžového výrobku darčeky zákazníkom jarných festivalových darov, takže celkový dizajn musí odrážať slávnostnú atmosféru jarného festivalu, ktorá zdôrazňuje tradičné čínske kultúrne prvky. a priaznivý dobrý význam.

Názov projektu : Songhua River, Meno dizajnérov : 33 and Branding, Meno klienta : SOURCEAGE.

Songhua River Balenie Ryže

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.