Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čajový Sklad

Redo

Čajový Sklad Koncepcia projektu narušuje jednotnú funkciu tradičného skladu a vytvára novú scénu v súlade so životným štýlom v režime zmiešanej oblasti. Vložením behaviorálneho obrazu moderného mestského života (knižnice, galérie, výstavné siene, centrá na ochutnávanie čaju a nápojov) sa z jedného mikroprostoru premení „otvorená mestská oblasť“ vo väčšom rozsahu. Projekt sa snaží skombinovať súkromné pozvania a makro-estetické skúsenosti verejných inštitúcií.

Názov projektu : Redo, Meno dizajnérov : Hongrui Luan / SIGNdeSIGN, Meno klienta : SIGNdeSIGN.

Redo Čajový Sklad

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.