Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bezpečnostné Zariadenie

G2 Face Recognition

Bezpečnostné Zariadenie Vďaka vysokej kvalite materiálov a jednoduchosti dizajnu je toto bezpečnostné zariadenie na rozpoznávanie tváre ozdobené, štýlové a robustné. Pokročilá technológia vo vnútri, aby sa stala jednou z najrýchlejších na svete a bola veľmi presná, nikto nemôže podvádzať svoj algoritmus. Nepremokavý výrobok s atmosférickým svetlom na zadnej strane vytvára atmosféru atmosféry aj v najchladnejšej kancelárii. Vďaka kompaktnej veľkosti je možné ho umiestniť takmer všade a tvar umožňuje umiestnenie vodorovne alebo zvislo.

Názov projektu : G2 Face Recognition, Meno dizajnérov : Nicola Zanetti, Meno klienta : T&D technology Shanghai co Ltd.

G2 Face Recognition Bezpečnostné Zariadenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.