Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kinetické Elektronické Bicie Show

E Drum

Kinetické Elektronické Bicie Show Inšpirovaný gyroskopom. prehliadka kombinuje množstvo prvkov, ktoré spolu vytvárajú mimoriadny zážitok. Inštalácia mení svoj tvar a vytvára dynamické prostredie, v ktorom bubeník účinkuje. Edrum prelomí bariéru medzi zvukovým svetlom a priestorom, každá nota sa premení na svetlo.

Názov projektu : E Drum, Meno dizajnérov : Idan Herbet, Meno klienta : Teta Music , Cochavi&Klein.

E Drum Kinetické Elektronické Bicie Show

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.