Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedálenský Stôl

Aks Sconcentrico

Jedálenský Stôl Tabuľka inšpirovaná prírodným fenoménom krasovej erózie Karren, ktorý sa vyskytuje v Dolomitoch. Koncept tohto objektu, vyrobený zo vzácneho sochárskeho mramoru Carrara, predstavuje krásu a krehkosť hory. Vnútri drážok sú umiestnené oceľové gule, ktoré symbolizujú tok vody, ktorý v priebehu času eroduje mramor. Krása, krehkosť, dynamika a energia uzavreté v jednom objekte.

Názov projektu : Aks Sconcentrico, Meno dizajnérov : Ascanio Zocchi, Meno klienta : Marmomac Verona Italy.

Aks Sconcentrico Jedálenský Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.