Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

Blue Chip Indulgence

Reštaurácia Blue Chip Indulgence je projekt, ktorý predstavuje harmonické manželstvo klasických a moderných dizajnov oživené elegantným, zrelým a vrelým prostredím. Berúc do úvahy štruktúru a architektúru koloniálneho kaštieľa, v ktorom sa nachádza reštaurácia Blanc, bola väčšina okolia napodobnená staroanglickou atmosférou a zároveň zahŕňala moderné vybavenie pomocou nábytku na mieru a príslušenstva s jemnými detailmi. Moderný dizajn umožňuje reštaurácii flexibilne slúžiť zákazníkom a zároveň poskytuje súkromie a zábavu všetkým typom zákazníkov.

Názov projektu : Blue Chip Indulgence, Meno dizajnérov : Chaos Design Studio, Meno klienta : Chaos Design Studio.

Blue Chip Indulgence Reštaurácia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.