Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Poháre Na Víno

30s

Poháre Na Víno Poháre na víno z 30. rokov od spoločnosti Saara Korppi sú určené predovšetkým pre biele víno, ale môžu sa použiť aj na iné nápoje. Bola vyrobená v horúcej predajni pomocou starých fúkania skla, čo znamená, že každý kus je jedinečný. Cieľom spoločnosti Saara je navrhnúť vysoko kvalitné sklo, ktoré vyzerá zaujímavo zo všetkých uhlov a keď je naplnené tekutinou, umožňuje odrážať svetlo z rôznych uhlov, čo dodáva pitiu viac potešenia. Inšpiráciou pre poháre na víno z 30. rokov je jej predchádzajúci dizajn z pohárov koňaku z 30. rokov, oba výrobky zdieľajú tvar pohára a hravosť.

Názov projektu : 30s, Meno dizajnérov : Saara Korppi, Meno klienta : Saara Korppi.

30s Poháre Na Víno

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.