Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

TER

Reštaurácia TER je koncept reštaurácie, ktorý bol vyvinutý po kalamite lesa Art Sella v Malga Costa v Taliansku. Kalamita priniesla otázku - Ako vyzerá „stabilný“ priestor? Fyziologicky a fyzicky. Ako je možné priestor znovu oživiť po katastrofe? Reštaurácia zapadá do svojho okolia pôsobením ako ďalšia skala v krajine. Odlišuje sa dymom vznikajúcim z jeho stredu, ktorý vytvára pocit pôvabu a intríg. Je to pohľad, ktorý priťahuje ľudí smerom do centra - obnovuje hlavnú podstatu Art Sella.

Názov projektu : TER, Meno dizajnérov : Coral Mesika, Meno klienta : COCO Atelier.

TER Reštaurácia

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.