Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru Bytového Domu

Angel VII Private Residence

Dizajn Interiéru Bytového Domu Vďaka špeciálnej zmesi materiálov bol tento obytný interiér navrhnutý takým spôsobom do pohodlného, čistého a nadčasového priestoru. Malé átrium v priestore slúži aj ako dizajnový prvok, pretože je to prvok, ktorý môžete vidieť zo všetkých vnútorných priestorov prízemia a zvonku rezidencie. Slúži tiež ako bezpečná bariéra pre koridor vyššie. Dizajn schodiska spolu s dizajnovými stropnými závesnými lampami slúži ako atraktívny priestorový prvok predsiene.

Názov projektu : Angel VII Private Residence, Meno dizajnérov : Irini Papalouka, Meno klienta : Irini Papalouka Interior Architect.

Angel VII Private Residence Dizajn Interiéru Bytového Domu

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.