Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Krabica Na Obed

The Portable

Krabica Na Obed Gastronomický priemysel prekvitá a moderné obyvateľstvo sa stalo nevyhnutnou súčasťou. Zároveň sa tiež vytvorilo veľa odpadu. Mnoho nádob na jedlo, ktoré sa používajú na skladovanie potravín, sa dá recyklovať, ale plastové vrecká, ktoré sa používajú na balenie nádob na jedlo, sú skutočne nerecyklovateľné. Aby sa znížilo používanie plastových tašiek, funkcie jedla a plastu sa kombinujú pri navrhovaní nových obedových boxov. Baliaci box zmení jeho časť na rukoväť, ktorá sa ľahko prenáša a môže integrovať viac škatúľ na jedlo, čo výrazne znižuje použitie plastových vreciek na balenie škatúľ na jedlo.

Názov projektu : The Portable, Meno dizajnérov : Minghui Lyu, Meno klienta : South China University of Technology.

The Portable Krabica Na Obed

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.