Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Krabica Na Obed

The Portable

Krabica Na Obed Gastronomický priemysel prekvitá a moderné obyvateľstvo sa stalo nevyhnutnou súčasťou. Zároveň sa tiež vytvorilo veľa odpadu. Mnoho nádob na jedlo, ktoré sa používajú na skladovanie potravín, sa dá recyklovať, ale plastové vrecká, ktoré sa používajú na balenie nádob na jedlo, sú skutočne nerecyklovateľné. Aby sa znížilo používanie plastových tašiek, funkcie jedla a plastu sa kombinujú pri navrhovaní nových obedových boxov. Baliaci box zmení jeho časť na rukoväť, ktorá sa ľahko prenáša a môže integrovať viac škatúľ na jedlo, čo výrazne znižuje použitie plastových vreciek na balenie škatúľ na jedlo.

Názov projektu : The Portable, Meno dizajnérov : Minghui Lyu, Meno klienta : South China University of Technology.

The Portable Krabica Na Obed

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.