Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koberec

Hair of Umay

Koberec Tento koberec vyrobený v starovekej nomádskej technike, ktorá je chránená zoznamom nehmotného kultúrneho dedičstva UNESCO, ktoré potrebuje neodkladnú úschovu, vďaka vlnovým odtieňom vlny a jemnému ručnému šitiu, ktoré vytvára objemovú textúru, prináša to najlepšie z vlny. Tento koberec, vyrobený ručne, je vyrobený z prírodných odtieňov vlny a žltkastého odtieňa s cibuľovou škrupinou. Zlatá niť, ktorá prechádza kobercom, vydáva vyhlásenie a pripomína, že vlasy voľne tečú do vetra - vlasy kočovnej bohyne Umay - ochrankyne žien a detí.

Názov projektu : Hair of Umay, Meno dizajnérov : Marina Begman, Meno klienta : Marina Begman.

Hair of Umay Koberec

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.