Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vonkajší Konferenčný Stolík

Growing Table

Vonkajší Konferenčný Stolík Pestovateľský stôl je vyrobený z tvrdého orechového dreva, ktoré odráža farbu pôdy a vytvára pozadie, vďaka ktorému sú rastliny viditeľnejšie. Celkový dizajn je priesečníkom dynamického pohybu a statického držania tela. Stôl poskytuje priestor, kde môžu rastliny rásť a byť pri stole prezerané, aby sa vytvorilo miesto na relaxáciu a interakciu s prírodou. Povrch stola rozptyľuje svetlo a vytvára tak skleníkový efekt. Konečne je stôl vyrobený pre ľahké skladovanie; mohol by sa zraziť do kvádrov s rozmermi 26 "x 26" x 4 ".

Názov projektu : Growing Table, Meno dizajnérov : Nga Ying, Amy Sun, Meno klienta : .

Growing Table Vonkajší Konferenčný Stolík

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.