Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
46-Palcová Televízia Podporujúca Vysielanie Hd

V TV - 46120

46-Palcová Televízia Podporujúca Vysielanie Hd Inšpirované reflexnými povrchmi s vysokým leskom a zrkadlovými efektmi. Predný a zadný zadný kryt je vyrobený z technológie vstrekovania plastov. Stredná časť je vyrobená z kovového odliatku. Oporný stojan je špeciálne navrhnutý so sklom natretým zozadu a priezračným krkom s chrómovanými krúžkami. Úroveň lesku použitá na povrchoch bola dosiahnutá špeciálnymi procesmi lakovania.

Názov projektu : V TV - 46120, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : .

V TV - 46120 46-Palcová Televízia Podporujúca Vysielanie Hd

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.