Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rezidencia

Cheung's Residence

Rezidencia Rezidencia je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť, otvorenosť a prirodzené svetlo. Stopa budovy odráža obmedzenia existujúcej lokality a formálny výraz má byť čistý a jednoduchý. Na severnej strane budovy je umiestnené predsieň a balkón, ktoré osvetľujú vchod a jedálenský kút. Posuvné okná sú umiestnené na južnom konci budovy, kde obývacia izba a kuchyňa majú maximalizovať prirodzené osvetlenie a poskytnúť priestorovú flexibilitu. Svetlíky sa navrhujú v celej budove, aby sa ďalej posilnili nápady na dizajn.

Názov projektu : Cheung's Residence, Meno dizajnérov : Yu-Ngok Lo, Meno klienta : YNL Design.

Cheung's Residence Rezidencia

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.