Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Papiernictvo

commod – Feines in Holz

Papiernictvo „Komodita“ sa špecializuje na interiérové práce. Na základe hesla „jemné drevené komodity“ spoločnosť realizuje predovšetkým vysoko exkluzívne rezidenčné projekty. Písacie potreby mali vyhovieť tomuto tvrdeniu. Znížené, ale hravé rozloženie bolo realizované použitím zvlášť zmiešanej farby. Papiernický tovar odráža štýl firmy a jej ideológiu používať iba najcennejší materiál: Papier je vyrobený zo 100% bavlny, obálky skutočnej drevenej dyhy. Vizitky „stelesňujú“ slogan spoločností vytvorením trojrozmernej miestnosti obsahujúcej typické drevené výrobky.

Názov projektu : commod – Feines in Holz, Meno dizajnérov : Jens Lattke, Meno klienta : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz Papiernictvo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.