Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Predajná Kancelária

Chongqing Mountain and City Sales Office

Predajná Kancelária „Mountain“ je hlavnou témou tejto predajnej kancelárie, ktorá je inšpirovaná zemepisným pozadím Chongqing. Vzor šedých guličiek na podlahe sa vytvára v tvare trojuholníka; a na stenách rysov a na prijímacích pultoch nepravidelného tvaru je veľa zvláštnych a ostrých uhlov a rohov, ktoré demonštrujú pojem „hora“. Okrem toho sú schody spájajúce podlahy navrhnuté ako priechod cez jaskyňu. Medzitým sú LED stropy zavesené od stropu, napodobňujú dažďovú scénu v údolí a vytvárajú prirodzený pocit, aby zmäkčili celý dojem.

Názov projektu : Chongqing Mountain and City Sales Office, Meno dizajnérov : Ajax Law, Meno klienta : Shanghai Forte Land Co. Ltd..

Chongqing Mountain and City Sales Office Predajná Kancelária

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.