Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vyšívané Šperky

Clairely Upcycled Jewellery

Vyšívané Šperky Krásne, číre, vyšívané šperky, navrhnuté z potreby používať odpadový materiál z výroby Claire de Lune Chandelier. Táto línia sa vyvinula do značného počtu zbierok - všetky rozprávajú príbehy, pričom všetky predstavujú veľmi osobné pohľady do filozofií dizajnéra. Transparentnosť je dôležitou súčasťou vlastnej filozofie dizajnérov, čo sa odráža na výbere použitého akrylu. Okrem použitého zrkadla, ktorý odráža svetlo, je materiál vždy priehľadný, farebný alebo číry. Balenie CD posilňuje koncepcie opätovného použitia.

Názov projektu : Clairely Upcycled Jewellery , Meno dizajnérov : Claire Requa, Meno klienta : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Vyšívané Šperky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.