Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lyžica, Darček

Naming Spoon

Lyžica, Darček „Naming Spoon“ vznikla z potreby ponúknuť modernú a populárnu alternatívu k tradičnej krstiteľnej lžičke lžičky. Chcel som vytvoriť lyžicu, ktorá by mohla byť prispôsobená a pomenovaná ako „pomenovacia lyžica“. Pomenovanie obradov sa v poslednej dobe zvýšilo na popularite. Chcel som vytvoriť objekt, pomenovanú lyžicu, ktorý bude odovzdaný pri pomenovacom ceremoniáli alebo krstine. Každá pomenovaná lyžica je jedinečná a môže byť personalizovaná s príjemcami kameňom narodenia a inicializovaná a môže byť prezentovaná ako dedičstvo pre rodiny s deťmi. dedičstvo.

Názov projektu : Naming Spoon, Meno dizajnérov : Katherine Alexandra Brunacci, Meno klienta : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Lyžica, Darček

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.