Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vodka

Kasatka

Vodka "KASATKA" bola vyvinutá ako prémiová vodka. Dizajn je minimalistický, a to ako vo forme fľaše, tak aj vo farbách. Jednoduchá valcová fľaša a obmedzená škála farieb (biela, odtiene šedej, čiernej) zdôrazňujú kryštalickú čistotu produktu a eleganciu a štýl minimalistického grafického prístupu.

Názov projektu : Kasatka, Meno dizajnérov : Anastasia Smyslova, Meno klienta : Anastasia Smyslova.

Kasatka Vodka

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.