Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hojdacia Stolička

WIRE

Hojdacia Stolička Použitím techniky valcovania CNC je WIRE tvorené dvoma kusmi hliníkových rúr. Aj keď je to funkčné kreslo, vyzerá to, že drôty visia na rovnom povrchu. Sedací priestor je skrytý v potrubí. Stolička má jedinečnú štruktúru s veľmi dobrým vyvážením. Je to odolný, stabilný a udržateľný kus s nízkymi nákladmi na materiál a luxusným vzhľadom. WIRE sa ľahko vyrába. Ľahké a odolné voči korózii sú tiež vhodné na vonkajšie a vnútorné použitie.

Názov projektu : WIRE, Meno dizajnérov : Hong Zhu, Meno klienta : .

WIRE Hojdacia Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.