Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Technologická Banka

Absa

Technologická Banka Spoločnosť allen international bola požiadaná, aby vyvinula inovatívnu „laboratórnu“ pobočku v Clearwater Mall v Johannesburgu. Spoločnosť ABSA chcela využiť pobočku ako testovacie laboratórium na vývoj inovatívnych produktov a procesov pred ich zavedením v celej sieti. Nová pobočka „Lab“ sa zameria na prototypovú technológiu s cieľom vytvoriť interaktívnejšie prostredie pre zákazníkov a otestovať nové spôsoby bankovníctva. Vytvorením rôznych zákazníckych ciest pre exkluzívne bankovníctvo, retailových konzultantov a vysokorýchlostné transakčné bankovníctvo sa nám podarilo dodať koncepciu pobočiek zameraných viac na zákazníka.

Názov projektu : Absa, Meno dizajnérov : Allen International, Meno klienta : allen international.

Absa Technologická Banka

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.