Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pojem Prispôsobiteľné Šperky

Jewel Box

Pojem Prispôsobiteľné Šperky Jewel Box je koncept adaptabilných šperkov založený na použití hračiek z tehál ako „lego“. S týmto princípom môžete robiť, vrátiť späť a znovu vykonať zakaždým iný šperk! Jewel Box existuje v hotových i šperkoch s drahými kameňmi alebo šperkami pre mólo. Ako otvorený koncept sa vývoj šperkov nikdy nedokončí: môžeme naďalej vytvárať nové formy a používať nové materiály. Jewel Box umožňuje v každej sezóne vytvárať krycie dosky s farbami a vzormi podľa módneho oblečenia.

Názov projektu : Jewel Box, Meno dizajnérov : Anne Dumont, Meno klienta : Anne Dumont.

Jewel Box Pojem Prispôsobiteľné Šperky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.