Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Identita Značky

PetitAna

Identita Značky PetitAna - Ručne vyrábané veci pre elegantné bábätká, sú značkou rôznych vecí pre batoľatá (oblečenie, doplnky, nábytok, doplnky pre škôlky, hračky). Značka bola inšpirovaná kombináciou krátkej formy dizajnérskeho mena Anastasia a francúzskeho slova „Petit“, ktoré znamenajú dieťa, dieťa, dieťa. Ručne písaný názov zdôrazňuje skutočnosť, že výrobky sa vyrábajú ručne. Farebná paleta a elegantné grafické prvky odrážajú sofistikovaný dizajnérsky prístup pri tvorbe tejto značky.

Názov projektu : PetitAna, Meno dizajnérov : Anastasia Smyslova, Meno klienta : AnaStasia art&design.

PetitAna Identita Značky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.