Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Identita Značky

PetitAna

Identita Značky PetitAna - Ručne vyrábané veci pre elegantné bábätká, sú značkou rôznych vecí pre batoľatá (oblečenie, doplnky, nábytok, doplnky pre škôlky, hračky). Značka bola inšpirovaná kombináciou krátkej formy dizajnérskeho mena Anastasia a francúzskeho slova „Petit“, ktoré znamenajú dieťa, dieťa, dieťa. Ručne písaný názov zdôrazňuje skutočnosť, že výrobky sa vyrábajú ručne. Farebná paleta a elegantné grafické prvky odrážajú sofistikovaný dizajnérsky prístup pri tvorbe tejto značky.

Názov projektu : PetitAna, Meno dizajnérov : Anastasia Smyslova, Meno klienta : AnaStasia art&design.

PetitAna Identita Značky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.