Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bodové Osvetlenie, Vnútorné Svietidlo

Zen

Bodové Osvetlenie, Vnútorné Svietidlo Zen je nový a plne prispôsobiteľný bodový reflektor, ktorý uspokojí všetky technické potreby zákazníkov a navyše poskytne estetickú krásu autentického kusu interiéru. Zen je jedným z najmenších reflektorov na trhu. ZEN je teda oveľa lepšie integrovaný do prostredí, v ktorých je nainštalovaný, bez toho, aby generoval a invazívne pôsobil. Toto je dosiahnuté tiež tým, že je vysoko prispôsobiteľný farbám, prírodným lesom atď. Dizajn Zen je založený na nadčasových formách, orientovaných na funkčnosť a jednoduchosť, na hľadanie trvalej, vyrovnanej a okázalej krásy.

Názov projektu : Zen, Meno dizajnérov : Rubén Saldaña Acle, Meno klienta : Arkoslight.

Zen Bodové Osvetlenie, Vnútorné Svietidlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.