Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náušnice

Reflection

Náušnice Kto som? To je otázka, ktorú budeme brať do úvahy celý život. Táto otázka bola hlavným zameraním nášho dizajnu. Tieto náušnice sú ako odraz tváre a možno sú to najosobnejšie náušnice, ktoré môžete mať. Tieto náušnice môžu byť tiež odrazom toho, koho by ste chceli on alebo ona. Napríklad v tomto projekte navrhol jeden z profilov v tvare náušníc John Lennon, ktorý nikdy nezabudne na svoje myšlienky, pocity a tvár.

Názov projektu : Reflection, Meno dizajnérov : Zohreh Hosseini, Meno klienta : MICHKA DESIGN.

Reflection Náušnice

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.