Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Schon

Lampa Svetelné zdroje tejto jedinečnej žiarovky sú umiestnené v strede celkového tvaru, takže osvetľujú mäkký a rovnomerný zdroj svetla. Svetelné povrchy sú oddeliteľné od hlavného telesa, takže jednoduchý tvar telesa so spodnými časťami plus úspora energie pri nízkej spotrebe elektrickej energie poskytuje ďalšiu funkciu. Ďalšou modernou vlastnosťou tohto jedinečného svetla je aj dotykové telo na zapnutie alebo vypnutie svetla. Výraz vedie k rozdielom v osvetlení a osvetlenie žiarovky bolo navrhnuté. Väčšina svetla z lámp tak, aby divák nevyužil svetlo, oslní. Krásne žiť.

Názov projektu : Schon, Meno dizajnérov : Mostafa Arvand, Meno klienta : Deco Light Group Co..

Schon Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.