Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Terapia-Salónik Pre Zubné Krásy

Dental INN

Terapia-Salónik Pre Zubné Krásy Projekt „Dental INN“ bol navrhnutý ako stomatologické zariadenie vo forme terapeutického salónu pre dentálnu krásu vo Viernheime v Nemecku. Tento projekt predstavuje nový koncept interiéru pre stomatologické ordinácie s tematikou „liečivé účinky organických tvarov a prírodných štruktúr“ a bol vyvinutý najmä pre doktora Bergmanna, medzinárodného akreditovaného zubného lekára. Okrem zubných ošetrení, ako sú dyhy a bielenie, poskytuje Dr. Bergmann a jeho tím okrem iného aj sympóziá o implantológii pre mnohých mladých zubných lekárov z Európy, Ázie a Afriky.

Názov projektu : Dental INN, Meno dizajnérov : Peter Stasek, Meno klienta : Dr. Bergmann & Partner, Viernheim, Germany.

Dental INN Terapia-Salónik Pre Zubné Krásy

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.