Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kampaň Na Zvyšovanie Povedomia O Hiv

Fight Aids

Kampaň Na Zvyšovanie Povedomia O Hiv HIV je obklopený množstvom klebiet a dezinformácií. Stovky dospievajúcich v globálnom svete sa nakazia vírusom HIV každý rok prostredníctvom nechráneného zdieľania sexu alebo ihly. Matkám, ktoré boli nakazené, sa narodilo oveľa menšie množstvo dospievajúcich s HIV. Dnes existuje nádej, že ľudia žijúci s vírusom HIV nikdy nebudú chorí, rovnako ako neexistuje žiadny liek na vírusy, ako je prechladnutie a chrípka. Ľudia žijúci s vírusom musia byť zvlášť opatrní, aby neriskovali (ako napríklad nechránený sex), ktoré by mohlo vystaviť ľudí vírusu HIV.

Názov projektu : Fight Aids, Meno dizajnérov : Shadi Al Hroub, Meno klienta : American University of Madaba.

Fight Aids Kampaň Na Zvyšovanie Povedomia O Hiv

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.