Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčná Taška

Collectote

Multifunkčná Taška Collectote je taška 3 v 1, ktorá vám umožní usporiadať všetko. Oddeľte svoju veľkú tašku s poslami a svoje náležitosti noste v menšej taške na cestovanie, návštevy múzeí, triedy, pracovné a obchodné výstavy. Taška je dostatočne veľká na uloženie viac ako 5 albumov veľkosti letter, vášho notebooku a nočných predmetov. V kolekcii Collectote je kožený držiak na karty a dve odnímateľné vaky rozlíšené farbou podšívky. Slúži v mnohých rôznych situáciách, napĺňajúc potreby všetkých druhov ľudí, od umelcov po vedúcich pracovníkov.

Názov projektu : Collectote, Meno dizajnérov : Yun Hsin Lee, Meno klienta : Collectors Club of New York.

Collectote Multifunkčná Taška

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.