Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Múzeum Umenia

The Vagrant

Múzeum Umenia Architektúru Múzea umenia Nového Taipei, ktoré navrhol Aleksandar Rudnik Milanovic ako žeriavový vták v hniezde na terase rieky, bolo možné ľahko pochopiť z diaľky a zo všetkých bodov parku pri rieke Yingge. Forma múzea bol neobmedzený minimalistický vyvážený pohyb žeriavov s átriom ako vtáčie pľúca, kde čerstvý vzduch a slnečné svetlo prichádzali priamo do múzea. S krídlami ako výstavným priestorom a žeriavmi vedúcimi k reštaurácii s tematickým zameraním na umenie sa hostia múzea mohli tešiť s výhľadom na krajinu a mesto Taipei v okolí.

Názov projektu : The Vagrant , Meno dizajnérov : Dr Aleksandar Rudnik Milanovic, Meno klienta : Aleksandar Rudnik Milanovic.

The Vagrant  Múzeum Umenia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.