Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kombinovaná Taška Na Zámok

The Colored Lock Bag

Kombinovaná Taška Na Zámok Zámok je farebný kombinovaný zámok. Ľudia môžu tašku otvoriť pomocou farebných zhôd, nielen čísel. Tieto módne doplnky sa používajú na tašky. Môžu sa vyrobiť rôzne vonkajšie vzory tašiek a ľudia ich môžu identifikovať pomocou farebnej kombinácie zámku. Používatelia si sami vytvárajú svoje farebné heslo, aby si prispôsobili jednotlivcov. Na dosiahnutie úspechu v tomto projekte sa použilo veľa metód výroby, napríklad červenanie vzduchu, ošetrenie kože, farebná vrstva atď. Priamym dizajnérom a producentom je Jiwon, Shin.

Názov projektu : The Colored Lock Bag, Meno dizajnérov : jiwon, Shin., Meno klienta : Neat&Snug.

The Colored Lock Bag Kombinovaná Taška Na Zámok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.