Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia A Bar

Wah Marathi

Reštaurácia A Bar Jednoduchosť je kľúčom k tejto butikovej reštaurácii. Hrá sa so zemitým vzhľadom, zatiaľ čo trik odvážnych farieb v podobe tradičných miestnych umeleckých fakty, displeje a merkantil pôsobia ako obväz. Prírodné prvky - drevo, kamene a pútavá hra svetla a tieňa oživujú božský zážitok, keď prúdite z jednej sekcie do druhej. Zobrazuje indickú filozofiu celkom dômyselne a ponúka funkčné, ale zároveň aj emocionálne a vizuálne potešenie.

Názov projektu : Wah Marathi, Meno dizajnérov : Ketan Jawdekar, Meno klienta : Magarpatta Clubs and Resorts Pvt. Ltd..

Wah Marathi Reštaurácia A Bar

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.