Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Design

Vivifying Minimalism

Corporate Design Výstupom bolo vytvoriť moderný priestor, ktorý prispôsobuje terapie založené na pokrokových technológiách a zároveň ponúka klasické kúpeľné procedúry. Výsledným návrhom bolo vytvorenie dynamického priestoru, ktorý by vyžaroval strohosť vedeckých laboratórií a doplnil známe konotácie teplých klasických interiérov. Inšpiráciou pre pozemnú halu bola filozofia zenu a dyadická povaha vesmíru. Biely lavaplaster naznačuje klinický biely a vedecký dôvod, čokoládovo hnedá z klasických paletových tipov, ktoré predstavujú vkusné konotácie ľudských túžob.

Názov projektu : Vivifying Minimalism, Meno dizajnérov : Helen Brasinika, Meno klienta : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Corporate Design

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.