Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendár Propagačný kalendár portálovej stránky goo (http://www.goo.ne.jp) je funkčný kalendár, ktorého hárok sa každý mesiac transformuje do vrecka, ktorá vám umožní uchovávať a spravovať svoje vizitky, poznámky a potvrdenky. , Témou je Red String, ktorá ukazuje väzbu medzi goo a jeho používateľmi. Oba konce vrecka sú v skutočnosti držané červenými očkami, ktoré sa stávajú vrcholom dizajnu. Kalendár v príjemne výraznej podobe, to je to pravé pre rok 2014.

Názov projektu : 17th goo Calendar “12 Pockets 2014”, Meno dizajnérov : Katsumi Tamura, Meno klienta : NTT Resonant Inc..

17th goo Calendar “12 Pockets 2014” Kalendár

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.