Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedálenský Stôl

Octopia

Jedálenský Stôl Octopia by ArteNemus je tabuľka založená na morfológii chobotnice. Dizajn je založený na centrálnom tele s elipsoidným tvarom. Z tohto centrálneho telesa vystupuje radiálne 8 organicky tvarovaných nôh a ramien. Sklenená doska zdôrazňuje vizuálny prístup k štruktúre stvorenia. Trojrozmerný vzhľad chobotnice je podčiarknutý kontrastom medzi farbou drevenej dyhy na povrchoch a farbou dreva hrán. Špičková kvalita chobotnice je zdôraznená použitím drevín výnimočnej kvality a vynikajúcim spracovaním.

Názov projektu : Octopia, Meno dizajnérov : Eckhard Beger, Meno klienta : ArteNemus.

Octopia Jedálenský Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.