Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Verejné Námestie

Brieven Piazza

Verejné Námestie Inšpiráciou pre tento dizajn je náklonnosť k jednoduchosti a nahliadnutiu mondrianskej abstrakcie a symboliky s nádychom charakteru a autenticity vyznačenej v historickej kufografii námestia Kufic. Tento návrh je prejavom koherentnej fúzie medzi štýlmi obhajujúcimi posolstvo, že existuje možnosť zmiešať rôzne zdanlivo protichodné štýly týkajúce sa pozorovania voľným okom, zatiaľ čo pri hĺbení hlboko do filozofie za nimi by existovali podobnosti, ktoré by vyústili do súvislého umeleckého diela, ktoré by je príťažlivý za zjavné porozumenie.

Názov projektu : Brieven Piazza , Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  Verejné Námestie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.