Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík A Jedálenský Stôl

Air table

Konferenčný Stolík A Jedálenský Stôl Zaujímavý je spôsob, akým môže ľahko prejsť od stolíka s nízkym konferenčným stolíkom k stolu plnej jedálne alebo dokonca k stolu. Kovové rúry môžu byť rotáciou nastavené do dvoch rôznych polôh. Drevené dosky sú otočené pántami, ktoré umožňujú zväčšiť povrch stola. Názov tohto kusu nábytku sa inšpiruje v MacBook Air vďaka jeho ľahkému pocitu, a to fyzicky aj vizuálne.

Názov projektu : Air table, Meno dizajnérov : Claudio Sibille, Meno klienta : M3 Claudio Sibille.

Air table Konferenčný Stolík A Jedálenský Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.