Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nôž Blok

a-maze

Nôž Blok Dizajn bloku nožov z a-bludiska má za cieľ rovnako stimulovať naše mentálne a vizuálne zmysly. Spôsob, akým uchováva a organizuje nože, je jedinečne inšpirovaný detskou hrou, ktorú poznáme všetci. Spojenie estetiky a funkčnosti spolu dokonale, bludisko slúži svojmu účelu a čo je dôležitejšie, vytvára s nami spojenie, ktoré evokuje emócie zvedavosti a zábavy. Čisté a-bludisko vo svojej podobe nám umožňuje vychutnať si jednoduchosť, ktorá s oveľa menším počtom robí menej. Je to preto, že a-bludisko prispieva k autentickej inovácii produktu s nezabudnuteľnou skúsenosťou používateľa a vzhľadom, ktorý sa hodí k zápasu.

Názov projektu : a-maze, Meno dizajnérov : Prompong Hakk, Meno klienta : SNF a brand by WIKO Cutlery.

a-maze Nôž Blok

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.