Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolová Lampa

M.T.F. ( My True Friend)

Stolová Lampa Výnimočnosť svetelného zdroja MTF (My True Friend) vo forme psa spočíva v tom, že v prvom rade sa dá zmestiť takmer do akéhokoľvek interiéru, z veselej a teplej detskej izby a končí chladnou oficiálnou pracovnou kanceláriou. Po druhé, má jedinečnú kombináciu materiálov - drevo, plast, kov, sklo, ktoré vytvárajú štýl fúzie. Treťou jedinečnou vlastnosťou je, že nie všetky žiarovky môžu mať otočné rameno s 360 stupňami a voľne nakloniteľné z akéhokoľvek uhla. Naša lampa tiež poskytuje možnosť pevného upevnenia pomocou pohodlných ergonomických zámkov.

Názov projektu : M.T.F. ( My True Friend), Meno dizajnérov : Taras Zheltyshev, Meno klienta : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Stolová Lampa

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.