Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedná Sa O Nástennú Toaletu Wc Panvica

SEREL Purity

Jedná Sa O Nástennú Toaletu Wc Panvica Zatiaľ čo toaletná miska Čistota vstupuje do dominancie mäkkých prechodov, zanecháva v prostredí aj jednoduché a minimálne vánok. Nielenže ovplyvňuje jeho užívateľa estetikou, ale stretáva sa aj s čistotou a nevinnosťou a rešpektuje prírodu. Všeobecným prístupom v dizajne súpravy poťahov sedadiel pre ľahko demontovateľné súpravy toaletných sedadiel s blokovacím mechanizmom sú funkčné ovládacie tlačidlá, ktoré sa vkladajú do vnútornej časti súpravy poťahov. Tlačidlá, s ktorými užívateľ kontaktuje, sú umiestnené na miestach, ktoré sa najťažšie znečistia, čo poskytuje ďalšiu výhodu z hľadiska hygieny.

Názov projektu : SEREL Purity, Meno dizajnérov : SEREL Seramic Factory, Meno klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity Jedná Sa O Nástennú Toaletu Wc Panvica

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.