Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Papiernictvo Sada

Cubix

Papiernictvo Sada Kancelárske súpravy v tvare kocky vrátane škatule na kancelárske sponky, škatule na samolepky a držiaka pier. Hlavnou myšlienkou Cubixu je vytvoriť „organizovaný chaos“. Nikto nie je žiadnym tajomstvom, že poriadok na pracovisku je veľmi dôležitý. Mnohým ľuďom sa však páči takzvaný kreatívny neporiadok. Riešenie tohto malého rozporu bolo základom konceptu Cubixa. Vďaka pružnosti červených tyčiniek je možné do držiaka ceruziek v ľubovoľnom uhle vložiť takmer všetko, čo je roztrúsené po celom stole, od pier a ceruziek všetkých veľkostí až po papier a nálepky.

Názov projektu : Cubix, Meno dizajnérov : Alexander Zhukovsky, Meno klienta : SKB KONTUR.

Cubix Papiernictvo Sada

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.