Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolová Hra

Boo!!

Stolová Hra Boo !! je veľká dosková hra, ktorá je naplánovaná tak, aby zahŕňala akúkoľvek aktivitu, ktorá povzbudí narodeninovú oslavu, ale so strašným pohľadom. Je navrhnutý ako rozložiteľná malá škatuľka, ktorá uväzňuje všetkých duchov na svete. Vo vnútri malého boxu je veľká hracia podložka, okolo ktorej sa môžu všetky deti na večierku pohodlne zhromažďovať a hrať. Minimálna veková hranica cieľovej skupiny je stanovená na 6 rokov a viac, Boo !! je navrhnutý ako séria vozoviek na strašidelnej ceste, v ktorej sa nachádza niekoľko dobrodružstiev a zón činnosti.

Názov projektu : Boo!!, Meno dizajnérov : Gülru Mutlu Tunca, Meno klienta : 2GDESIGN.

Boo!! Stolová Hra

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.