Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fľaša Na Vodku

Snowflake Vodka

Fľaša Na Vodku Inšpiroval som sa jednoduchosťou a zároveň zložitosťou snehových vločiek. Väčšinu času len prechádzame životom bez toho, aby sme si všimli všetku krásu a zložitosť vecí okolo nás. Príroda je plná jednoduchých vecí, ale jednej, ktorej začnete venovať pozornosť, si uvedomujete, že tieto jednoduché veci sú oveľa zložitejšie, ako ste si mysleli. To bol začiatok môjho návrhu, aby som sa pokúsil interpretovať a vytvoriť nový tvar fľaše v úplne primeranej prírode. Rovnako ako v prírode, keď priblížime zložité formy, ktoré by mohli byť pre oko ľubovoľné, objavíme geometrický vzorec.

Názov projektu : Snowflake Vodka, Meno dizajnérov : Adrian Munoz, Meno klienta : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Fľaša Na Vodku

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.