Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Viacúčelový Stôl

Bean Series 2

Viacúčelový Stôl Túto tabuľku navrhli dizajnéri zásad Bean Buro Kenny Kinugasa-Tsui a Lorene Faure. Projekt bol inšpirovaný krútiacimi sa tvarmi francúzskych kriviek a skladačiek puzzle a slúži ako ústredný kus v kancelárskej konferenčnej miestnosti. Celkový tvar je plný krútiacich sa, čo je dramatický odklon od tradičného formálneho firemného konferenčného stola. Tri časti stola sa dajú zmeniť na rôzne celkové tvary, aby sa menili usporiadania sedenia; konštantný stav zmeny vytvára pre kreatívnu kanceláriu hravú atmosféru.

Názov projektu : Bean Series 2, Meno dizajnérov : Bean Buro, Meno klienta : Cheil .

Bean Series 2 Viacúčelový Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.