Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru Bytového Domu

Casa Dova

Dizajn Interiéru Bytového Domu Hranie, berúce takmer okolo jednotlivca, so svetlom, ktoré sa osvieti, ale nie ako referenčné body. Inovatívne materiály, technologicky dokonalé a dokonale integrované. Prineste so sebou neobyčajné znamenia, že architektúra „Masters“ prešla a ktoré sa teraz ocitnú a vyzdvihujú ich význam, ich mladosť. Kombinácia pôvodnej nádhery so znalosťami, technikou a utópiou emócií, ktorá bola kedysi úžasnou obratnosťou, v prekvapujúcom prostredí modernosti „starej“ a jedinečnej.

Názov projektu : Casa Dova, Meno dizajnérov : Alessandro Marchelli, Meno klienta : Casa DOVA.

Casa Dova Dizajn Interiéru Bytového Domu

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.