Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Boutique Hotel

108T Playhouse

Boutique Hotel 108T Playhouse je butikový hotel, ktorý ponúka pohľad na spôsob života v Singapure. Vďaka hravým dizajnovým prvkom, ktoré zapájajú zmysly, sa hostia môžu dozvedieť o singapurskom dedičstve, histórii a kultúre. Čaká ich autentický zážitok, pretože apartmány sú navrhnuté tak, aby bývali nielen pre strávenie noci. Samotná destinácia, 108T Playhouse, víta hostí, ktorí sa môžu zdržiavať vo svojich priestoroch a zažiť, aké to je žiť, pracovať a hrať všetko na jednom mieste - jav, ktorý sa v Singapure s nedostatkom pôdy stále častejšie vyskytuje.

Názov projektu : 108T Playhouse, Meno dizajnérov : Constance D. Tew, Meno klienta : Creative Mind Design Pte Ltd.

108T Playhouse Boutique Hotel

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.