Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náhrdelník

Sakura

Náhrdelník Náhrdelník je veľmi flexibilný a vyrobený z rôznych kusov spájkovaných hladko spolu do kaskády krásne v oblasti ženského krku. Stredové kvety na pravej strane sa otáčajú a existuje priestor pre použitie ľavého kratšieho kusu náhrdelníka samostatne ako brošne. Náhrdelník je veľmi ľahký vzhľadom na 3D tvar a zložitosť kusu. Hrubá hmotnosť je 362,50 gramov, z toho 18 karátových, s 518,75 karátového kameňa a diamantov.

Názov projektu : Sakura, Meno dizajnérov : Nada Khamis Mohammed Al-Sulaiti, Meno klienta : Hairaat Fine Jewellery .

Sakura Náhrdelník

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.