Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interaktívna Umelecká Inštalácia

Pulse Pavilion

Interaktívna Umelecká Inštalácia Pulse Pavilion je interaktívna inštalácia, ktorá spája svetlo, farby, pohyb a zvuk v multisenzorickom zážitku. Na vonkajšej strane je to jednoduchá čierna skrinka, ale vkročená dovnútra je ponorená do ilúzie, ktorú spolu vytvárajú led svetla, pulzujúci zvuk a živá grafika. Farebná identita výstavy je vytvorená v duchu pavilónu pomocou grafiky z vnútra pavilónu a prispôsobeného písma.

Názov projektu : Pulse Pavilion, Meno dizajnérov : József Gergely Kiss, Meno klienta : KJG Design.

Pulse Pavilion Interaktívna Umelecká Inštalácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.